Nowy katalog produktów na rok 2019 dostępny w 7 językach

Projekt dotyczący aktualizacji naszej bazy danych został zrealizowany. Format dla głównego katalogu na rok 2019 będzie zawierał siedem języków po razy pierwszy! Wspomoże to naszych przedstawicieli handlowych, którzy będą mieli okazję pracować z naszymi klientami na bazie katalogów w ojczystym języku.

Nasze "Test and Demonstration Centre" zostanie oficjalnie otwarte

Nadszedł ten dzień, 17-stego maja 2019 nasze "Test and Demonstration Centre" zostanie otwarte w naszej europejskiej siedzibie w Düsseldorf. Kompleksowe podejście technologiczne firmy ZCC Cutting Tools uzyskuje kolejny ważny element w wsparciu klienta.

Dziękujemy

ZCC Cutting Tools Europe obchodzi swoje 15. urodziny.

Nasze narzędzia z powodzeniem są używane w automotive, przy produkcji form i ogólnej obróbce mechanicznej jak i innych branżach w obróbce skrawaniem. ZCC powstałe 65 lat temu w chinach dumnie obchodzi swoje 15 lat istnienia na rynku europejskim.

Spotkanie pracowników w koleżeńskiej atmosferze

Słońce grzeje, w powietrzu unosi się zapach grilla. Kilka razy w roku wszyscy pracownicy z całej Europy spotykają się w siedzibie w Düsseldorf, ponieważ współpraca i kontakt osobisty jest dla nas bardzo ważny. Spotkanie obchodzi się w milej letniej atmosferze, aby wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o projektach i zakończyć miłą imprezą.

Nowy Katalog 2018 w nowej odsłonie

Nasz oddział marketingu i techniki ukończył pracę: Ponad dwa lata ciężkiej pracy, licznych korekt i wielu spotkań aby nowy Katalog 2018 w drukowanej formie był gotowy.

Nasza nowa strona jest już online

Dzięki znakomitej wspópracy naszych zespołów z marketingu oraz IT jest nam miło zaprezentować naszą stronę internetową w nowej odsłonie. Wszystkie informacje są na wyciągnięcie ręki dzięki nowej i przejrzystej strukturze nawigacyjnej. Dodatkowo strona została zoptymalizowana dla urzędzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety.

Życzymy miłego przeglądania!

Maraton targowy zakończony sukcesem

Zeszłej jesieni byliśmy skupieni w całej Europie: Od Hannoveru, przez Toolex w Polsce aż do MSV w Czechach. Odbyliśmy sporo ciekawych rozmów, odpowiadaliśmy na pytania klientów i nawiązaliśmy sporo nowych ciekawych kontaktów.

Nowy film wizerunkowy

W październiku powiedzieliśmy naszym pracownikom "Light off, Spot light On!" aby pokazać nasze narzędzia i naszą nową siedzibę. Wspólnie z firmą "maz and media" zaktualizowaliśmy nasz film wizerunkowy. Czekamy na rezultaty.

Przeprowadzka na większe biura

Po 10 latach w naszych budynkach na Heltorfer Straße w Düsseldorf'ie zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę na Wanheimer Straße 57 również w Düsseldorf'ie. Nasza firma rozrosła się z 1400 to 4000 metrów kwadratowych biur i magazynów wprowadzając więcej miejsca dla naszego ciągłego wzrostu.

ToolspirationDAY zakończony sukcesem

We współpracy z firmą Hwacheon w Bochum, 23 czerwca 2017 przeprowadziliśmy naszą pierwszą akcję ToolspirationDAY. Dzień prezentacji odbył się w centrum szkoleniowym naszego partnera, a my mogliśmy zaprezentować wydajność naszych narzędzi i materiałów do cięcia, a także wiedzę techniczną i doświadczenie naszej załogi.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.