Nasze "Test and Demonstration Centre" zostanie oficjalnie otwarte

Nadszedł ten dzień, 17-stego maja 2019 nasze "Test and Demonstration Centre" zostanie otwarte w naszej europejskiej siedzibie w Düsseldorf. Kompleksowe podejście technologiczne firmy ZCC Cutting Tools uzyskuje kolejny ważny element w wsparciu klienta.

Dziękujemy

ZCC Cutting Tools Europe obchodzi swoje 15. urodziny.

Nasze narzędzia z powodzeniem są używane w automotive, przy produkcji form i ogólnej obróbce mechanicznej jak i innych branżach w obróbce skrawaniem. ZCC powstałe 65 lat temu w chinach dumnie obchodzi swoje 15 lat istnienia na rynku europejskim.

Spotkanie pracowników w koleżeńskiej atmosferze

Słońce grzeje, w powietrzu unosi się zapach grilla. Kilka razy w roku wszyscy pracownicy z całej Europy spotykają się w siedzibie w Düsseldorf, ponieważ współpraca i kontakt osobisty jest dla nas bardzo ważny. Spotkanie obchodzi się w milej letniej atmosferze, aby wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o projektach i zakończyć miłą imprezą.

Nowy Katalog 2018 w nowej odsłonie

Nasz oddział marketingu i techniki ukończył pracę: Ponad dwa lata ciężkiej pracy, licznych korekt i wielu spotkań aby nowy Katalog 2018 w drukowanej formie był gotowy.

Nasza nowa strona jest już online

Dzięki znakomitej wspópracy naszych zespołów z marketingu oraz IT jest nam miło zaprezentować naszą stronę internetową w nowej odsłonie. Wszystkie informacje są na wyciągnięcie ręki dzięki nowej i przejrzystej strukturze nawigacyjnej. Dodatkowo strona została zoptymalizowana dla urzędzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety.

Życzymy miłego przeglądania!

Maraton targowy zakończony sukcesem

Zeszłej jesieni byliśmy skupieni w całej Europie: Od Hannoveru, przez Toolex w Polsce aż do MSV w Czechach. Odbyliśmy sporo ciekawych rozmów, odpowiadaliśmy na pytania klientów i nawiązaliśmy sporo nowych ciekawych kontaktów.

Nowy film wizerunkowy

W październiku powiedzieliśmy naszym pracownikom "Light off, Spot light On!" aby pokazać nasze narzędzia i naszą nową siedzibę. Wspólnie z firmą "maz and media" zaktualizowaliśmy nasz film wizerunkowy. Czekamy na rezultaty.

Przeprowadzka na większe biura

Po 10 latach w naszych budynkach na Heltorfer Straße w Düsseldorf'ie zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę na Wanheimer Straße 57 również w Düsseldorf'ie. Nasza firma rozrosła się z 1400 to 4000 metrów kwadratowych biur i magazynów wprowadzając więcej miejsca dla naszego ciągłego wzrostu.

ToolspirationDAY zakończony sukcesem

We współpracy z firmą Hwacheon w Bochum, 23 czerwca 2017 przeprowadziliśmy naszą pierwszą akcję ToolspirationDAY. Dzień prezentacji odbył się w centrum szkoleniowym naszego partnera, a my mogliśmy zaprezentować wydajność naszych narzędzi i materiałów do cięcia, a także wiedzę techniczną i doświadczenie naszej załogi.

Macierzysta firma odwiedziła europejską centralę

W sierpniu mieliśmy bardzo ważną wizytę w Düsseldorf'ie. Kierownictwo wyższego szczebla Grupy Minmetal z Chin odwiedziło nas i było pod wrażeniem świetnego rozwoju "Ich" spółki zależnej w Europie.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok Odmawiać